Pałac Fabrykanta
plac zabaw
Hotel &  Spa

Hotel & SPA w Pałacu Fabrykanta to nowoczesny obiekt oddany w 2021 roku, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w otulinie Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek.

Jura Krakowsko-Częstochowska ciągnie się 80 km pasem między Częstochową a Krakowem. To idealne miejsce na rodzinny wyjazd czy weekend wypełniony atrakcjami. Region oferuje wiele możliwości spędzania czasu w sposób aktywny, na przykład rowerowe wycieczki czy skałkowe wspinaczki. Jej ogromnym atutem jest mnogość występujących tu atrakcji przyrodniczych a także ciekawych miejsc i obiektów historycznych. Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się średniowieczne warownie ulokowane na szczytach wapiennych ostańców. Tworzą znany w całej Polsce Szlak Orlich Gniazd.

W Pałacu Fabrykanta umiemy doskonale połączyć oczekiwania turystów indywidualnych i biznesowych. Rodziny z dziećmi znajdują tutaj świetne warunki do odpoczynku i zabawy, a uczestnikom firmowych spotkań stworzymy idealne warunki do pracy.

Oferujemy komfortowe, bogato wyposażone pokoje o powierzchni od 25 m2 – 40 m2. Wszystkie pokoje są przestronne, funkcjonalne i urządzone w ciepłych kolorach, będą doskonałą przystanią dla całej rodziny. Do standardowego wyposażenia pokoju należy hotelowy zestaw powitalny, w każdym pokoju łazienka z prysznicem, zestaw kosmetyków, suszarka do włosów i dostęp do Internetu a w strefie SPA goście mogą korzystać z jacuzzi oraz z sauny infrared (na podczerwień).

Cennik pokoi

© 2024 Pałac Fabrykanta